Cita tautasdziesma.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šodien skatījos oranžā portāla dienasgrāmatas ierakstus un pamanīju, ka ir video no Baibas un tautas deju kolektīva “Banga”  ar divām dejām, kuras ar godu varu teikt esmu dejojis sen atpakaļ, tad, kad tās bija tik tikko pierakstītas uz papīra un realizētas dzīvē. Šīs abas dejas par, kurām es runāju ir “Cita tautasdziesma” un “Latvieši”. Lai arī toreiz abas dejas neieguva godpilnas vietas vai milzu titulus tās tika atzītas par labu esam, lai tiktu iekļautas “Kurzemes novada deju svētkos”, Ventspilī. Tad arī citiem kolektīviem šīs dejas bija jāapgūst un iespējams tā ir izskaidrojams tas, ka dejai “Cita tautasdziesma” ir 8000 skatījumi, kas man lika arī uzrakstīt šo īso bloga ierakstu. Man tas liekas sasodīti daudz, es nebiju pievērsis šiem skaitļiem uzmanību, jo pārsvarā ievietoju šos video, lai citi var apskatīties (vajadzības gadījumā pamācīties), bet galvenokārt tādēļ, lai varu tos embaddēt kaut vai taj pašā oranžajā portālā. Tad nu šodien, kad apskatījos saviem ievietotajiem video skatījumu daudzumu biju patīkami pārsteigts.

Pirmajiem septiņiem video ir vairāk kā trīs tūkstoši skatījumi, kas manuprāt ir nekas cits kā WOW.

Ja paskatamies uz apmeklētākā video statistiku, tad skaidri redzam momentu, kad citi deju kolektīvi sāka mācīties šo deju… Puse no “skatījumiem” (tas ir pareizais vārds?) ir iegūti atsaucoties uz citiem tautas deju video no mana profila…

Pat nezinu ko vēlos ar šo visu pateikt, laikam jau tikai to, ka es lepojos ar to, ka dejoju un man pietrūkst ļoti šī burvīgā nodarbe. Žēl, ka vairs nav pieejama videokamera un statīvs, tik vitāli nepieciešamās divas lietas, lai taptu apmierinošas kvalitātes video ar kuriem padalīties. Joprojām neesmu slēdzis veco (http://www.zevid.lv/tdasvita/)  TDA “Svīta” mājas lapu, kas tagad izskatās tik smieklīga, jo gaidu jauno (http://www.tda-svita.lv/) versiju ar lielu nepacietību. :)