Sapnis par “bračkām” un Dzintaru!

sapnis-par-brakckam-01
Rakstīšu ātri un īsi, jo sapņi ilgi galvā neturas un drīz arī uz lekciju jāskrien. Gribēju vienkārši pastāstīt par to kāda “kalibra” sapņi man rādas ikdienā… Nezinu vai tas, ka Romāns no mana draugu loka ir stāstījis dažādus piedzīvojumus ar čigāniem studiju laikā un sākot strādāt Rīgā, vai tas, ka vakar izlasīju rakstiņu Spoki.lv par čigāniem radīja vajadzīgo zemapziņas augsni, lai vai kā…

Daļu no sapņa es ar Romānu norunāju pa telefonu lietojot hand-free ierīci kamēr viņš stāstija, ka esot darbā un īsti neesot ko darīt. Kamēr es runāju paralēli pārvietojos pa dažādām ielām un uzņēmumiem. Līdz brīdim, kad Romāns vaļsirdīgi atzinās, ka viņam patīkot vienas no Dzintara ražotajām smaržām un viņš  cerot, ka Dzintars joprojām šīs smaržas ražo (nosaukumu neatceros), jo tās esot labas un vienīgās no Dzintara ražotajām, kas esot lietojamas. Tad nu pēc sarunas beigšanas ar Romu izdomāju, ka vajadzētu paGooglēt, kur Tukumā atrodas tuvākais Dzintara produkcijas veikals. Pagooglēju, atrodu, esmu klāt –  bet tur veikals pilns ar čigāniem un pats pārdevējas arī ir čigāns. Īsi neieslīgstot sīkumos uz letes ir kaut kādas sporta bikses, hoodie-ji un vēl kkas. Hoodie-ji maksā 15 naudiņas (ne latu vai kādu man redzētu naudas vienību, tādēļ saucu par naudiņām). Ir daudz dažādi dialogi, kas sākas ar “ēēēē, bračka…” un iespēju kā apčakarēt pārdevēju, lai nopirktu hoodie-jus lētāk, taču pircējčigāni runājot un kaulējoties aizmirst to, kad pārdevējs arī ir čigāns. Emociju vilnis ir augstākajā punktā, kad viens no pircējiem paņem divus hoodie-jus (viens hoodie-js = 15 naudiņas) izvelk 20-mit naudiņas dod pārdevējam un saka: “ēēē, bračka, zin kā, es tev dodu 20-mit naudiņas un ņemu šitos divus apģērba gabalus un pārējās desmit naudiņas noraksti uz “I care about my family” naudiņām…” uz ko pārdevējs atbild: “ēēē. bračka, mošh paņem divus tos apģērba gabalus samaksā man 30-mit naudiņas un pieskaiti klāt vēl manas 0 “I don’t give a fuck” naudiņas…” uz ko pircējs izvelk maku un samaksā atlikušās 10 naudiņas neminstinoties. Protams, ka sapnī neuzprasīju vai Dzintars vēl ražo mana drauga mīļākās smaržas un cik “naudiņas” tās maksā… :)

Ceru, ka šis nedaudz sniedza ieskatu cik “smagus” sapņus es sapņoju… :D Bez šī bija vēl kādi 2-3 “dialogi” starp “bračkām”, bet šis bija spilgtākais un manuprāt smieklīgākais. Ja es censtos meklēt kkādā sapņu grāmatā sapņa nozīmi, diez vai tur būtu izskaidrojums vārdu salikumam “čigāns, kurš brīvi izsakās angliski”. :)